Mide Ülseri Nedir?

Kullanimi Midenin iç kısmında meydana gelen yaralara ülser denir. Sinir bozukluğu, midede asit fazlalığı, zamanında ve iyi tedavi edilmeyen gastrit, mide zafiyeti, karaciğer yetersizliği veya safra azlığı, kalp hastalıkları, sindirilmesi güç yiyeceklerin aşırı derecede kullanılması, haddinden fazla sigara, çay, kahve veya asit yapıcı meşrubat içmek veya bazı ilaçların uzun süre kullanılması mide ülserini doğuran nedenler arasındadır.

Ülser olduğumuzu nasıl anlarız?

Kullanimi

Hastalığın başlangıcında mide ekşimesi ve ağırlık hissi vardır. Hastanın ağzına, sık sık ekşi su gelir. Tat alma duygusu hafiflemiştir, dil paslıdır, hastanın rengi solmuştur. Karnın üst kısmına bastırılınca, acıma hissedilir. Bu belirtiler ortaya çıktıktan sonra; en kısa zamanda tedaviye geçilmezse; yemeklerden 2-3 saat sonra sırta doğru yayılan şiddetli mide ağrıları baş gösterir. Baş dönmesi ve terleme de görülür. Bu devrede, kusma ile bir miktar kan da görülebilir.

Kantorax’ın Ülsere etkisi;

Sarı kantaron otunun, tamamen doğal şartlarda hazırlanan sızma zeytin yağıyla birleşiminden meydana gelen bu mucize karışım, hücre yenileyici özelliği sayesinde midede oluşan yarayı kısa bir sürede tedavi etmektedir.

KANTORAX NELERE FAYDALIDIR:

Kantorax her türlü yaralarda başarıyla kullanılmaktadır. Açık yaralar, taze yaralanmalar, kesikler, ezikler, çarpmalar sonucu oluşan morluklar vb durumlarda iyileşme sağlar.
Kantoraxın özünde bulunan kantaron yağı;

 • Antiseptik özelliğiyle yarada mikrop üremesini engeller
 • İltihap önleyici özelliğiyle yarada herhangi bir iltihap oluşmasına engel olur
 • Damar büzücü etkisiyle kanamayı kısa sürede durdurur
 • Hücre yenileyici özelliğiyle yaranın çabuk kapanmasını sağlar
 • Aynı zamanda sürüldüğü sürece yaranın sebep olduğu ağrı ve sızıları yok eder, büyük bir rahatlama sağlar.
 • Yanıklarda ve haşlanmalarda da kantorax bir numaralı yardımcınız olmalı. Yanıkları kısa sürede iyileştirdiği gibi, yanık anındaki acıyı dindirir. Yanığın mikrop kapmasını ve iltihap oluşumunu engeller. Güneş yanıklarında da kantoraxdan yararlanabilirsiniz. Yanık bölgelerinize sürdüğünüzde acınızın azaldığını hemen hissedeceksiniz. Yanıklarınız kısa sürede iyileşecektir.
 • Trafik kazaları sonucu meydana gelen iç yaralanma ve iç kanamalarda hem sürülerek, hem de dahilen içilerek kullanılır. Damar büzücü oluşu sebebiyle iç kanamaların durmasına yardımcı olur.
 • Hematomlarda (derideki mavi-mor lekeler), beze şişkinliklerinde ilgili bölgeye sürülüp masaj yapılır.
 • Pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için, cilt bakım yağı olarak yararlanabilirsiniz.
 • Kantorax’ın bebeklerin pişiklerinde de çok etkili olduğunu belirtmek isteriz.
 • Yine bebeklerin karın ağrılarında kantorax kullanıldığında ağlamaları sona erer. Ağlayan bebeğin karnına kantaron yağıyla, sağ avuç içi kullanılarak hafif hareketlerle masaj yapılır.
 • Sırt ağrıları, lumbago, siyatik ve romatizmada masaj yağı olarak kullanılmaktadır. Ağrıyan bölgeye bu yağla masaj yapılır. Kısa sürede ağrılarınızın hafiflediğini göreceksiniz. Değişik bitki kürlerinin yanı sıra, bu masajla hastalığınızı tamamen tedavi etme şansına sahipsiniz.
 • Dahilen kullanımda kan şekerinin düşürülmesine yardımcı olur.
 • Yine dahilen iç ve dış varislerin tedavisinde etkilidir. Bunu damar büzücü özelliğiyle yapar.
 • Dahilen kullanımda bağırsak faaliyetlerini hızlandırması ile hemoroide sebep olan kabızlığı önleyerek hemoroidin en çok acı veren kısmında kişiye rahatlama sağlar. Ayrıca makatta oluşan memelere haricen bir pamuk aracılığıyla sürülerek kullanıldığında kısa bir sürede memelerin kaybolduğu gözlenmiştir.

Hemen sipariş vermek için t ı k l a y ı n ı z...

 
BİZİ TAKİP EDİN Facebook Google Twitter Facebook
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız